הניסיון הציבורי של מנכ”ל הקרן החדשה לישראל, מיקי גיצין, לא התחיל רק בשנת 2017 כשנכנס לתפקידו הנוכחי – אלא הרבה שנים קודם לכן. מעניין לדעת כי בהסתכלות לאחור, ניתן לראות כי כל אחד ואחד מהתפקידים הציבוריים שמילא, סייעו בדרך זו או אחרת למיכאל גיצין להיכנס לתפקיד המנכ”ל בשיא המוכנות כשהוא צובר ניסיון רלוונטי בעשייה הציבורית וכן ידע מקצועי.

מהו הניסיון שצבר מיקי גיצין בתפקידים ציבוריים?

המנכ”ל הצעיר מילא שורה של תפקידים ציבוריים בעברו, כאשר הבולט מביניהם היה כאשר שימש כחבר מועצת העיר תל אביב יפו מטעם מרצ. אין ספק שחברות במועצה של עיר כה גדולה וחשובה, אשר חיות בתוכה סוגי אוכלוסיה רבים, מאפשרת צבירת ניסיון רב והיכרות עם שפע של גורמים ציבוריים אחרים תוך יצירת שיתופי פעולה עמם. במהלך מילוי התפקיד הזה, הוביל מיקי גיצין מספר מאבקים ציבוריים אשר בבסיס כולם עמדו ערכי הדמוקרטיה והשוויון, כאשר הידועים שבהם היו המאבק לפתיחת עסקים בשבת, הובלה של מהלך שנועד לפקח על מחירים מוצרים בסיסיים שונים ועוד.

מלבד החברות במועצת העיר, מיכאל גיצין נודע גם כמי שהקים את התנועה “ישראל חופשית”, אשר נאבקה למען אוכלוסיות מוחלשות ומטרתה הייתה להביא ליצירת חקיקה שוויונית בנוגע לנישואין ולמען חברי קהילת הלהט”ב.

בגיל 37 ממלא גיצין תפקיד חשוב ובכיר המשפיע משמעותית על ארגונים בישראל

כמנכ”ל הפעילות של הקרן החדשה לישראל בתוך ישראל עצמה, אחראי מיקי גיצין על התמיכה הרחבה של הקרן בארגונים שונים הפועלים למען קידום אוכלוסיות שונות בישראל. הקרן לישראל חדשה פועלת מזה ארבעים שנה עבור כל שכבות האוכלוסיה, יהודים וערבים, חילונים ודתיים, נשים וגברים. בתור המנהל של הקרן בארץ, מסייע מיכאל גיצין לקידום עשרות ארגונים ועמותות חשובות, הפועלים ללא לאות לקידום שוויון זכויות עבור כל מי שחי במדינה, ללא אפלייה.

תפקיד זה של גיצין הינו, ללא ספק, נקודת שיא בקריירה ומסלול התפקידים הציבוריים שמילא לאורך השנים הוביל אותו, כבעל ניסיון וידע מספקים, לנהל גם את הקרן החדשה לישראל באופן המיטיב ביותר עם האנשים המקבלים ואלו העומדים לקבל תמיכה מן הקרן.

Author

Admin