מה הופך את ההדפסים על קנבס לכל כך מבוקשים? ואיך אפשר בכל זאת להפוך אותם למקוריים? כל התשובות לכל השאלות החשובות – בהמשך מאמר זה!

מה זה בכלל הדפס על קנבס?

כדי שנוכל להבין למה הוא כל כך מבוקש, חשוב לפני הכל להבין מה זה בכלל. אם כן, הדפס על קנבס הוא הדפס, שמוטבע על גבי בד הקנבס, שהוא בד ארוג באריגה גסה ומשמש ציירים כבר מאות שנים בשביל לצייר עליו את היצירות שלהם. כיום הוא משמש גם להדפסה של תמונות וציורים מוכרים או ייחודיים ובדיוק על זה נרחיב בהמשך המאמר.

המגוון של האפשרויות

אחת הסיבות העיקריות שזה שהדפסים על קנבס הם מבוקשים כל כך היא, שיש מגוון מאוד רחב של אפשרויות של הדפסה. הכוונה היא לכך, שניתן לבחור את הדפס עצמו, שיכול להיות הדפס של ציור מוכר או לא מוכר, הדפס של תמונה ואפילו הדפס של טקסט מעוצב. ואם כבר דיברנו על האפשרות של הדפס של תמונה, ניתן לבחור תמונה מתוך המגוון המוצע על ידי הספק, או להדפיס תמונה שלכם, וזה מה שיעזור לכם להפוך את ציורים על קנבס למקוריים ואישיים שלכם.

הגודל והמספר

מה שגם מוסיף לאפשרויות הבחירה של הדפס על קנבס הוא האפשרות לבחור גם בין גדלים שונים אפשריים של ההדפסים. הכוונה היא לכך, שניתן לבחור הדפסים גדולים או קטנים, ארוכים או רחבים וכך הלאה. כמו כן, ניתן גם לבחור לפצל את ההדפסים לחלקים שונים וכך לתפוס יותר מרחב על הקיר, אבל לשמור על עיצוב סולידי.

הזמינות 

אם נשווה את האפשרות של הדפס על קנבס לאפשרות של קניית ציור, הרי שהזמינות של ההדפסים היא גבוהה יותר באופן משמעותי! זמינות זו באה לידי ביטוי הן בעלויות הנמוכות משמעותית והן באפשרות לקבל את התוצר הסופי במהירות ובקלות. למעשה, ניתן אפילו לעשות הזמנה מלאה דרך האינטרנט, גם אם מדובר על הדפס של תמונה אישית, ולקבל את ההדפס במשלוח עד הבית.

Author

Admin