המטרה העיקרית של הקרן החדשה היא לחזק את הדמוקרטיה במדינת ישראל, לעודד שיווין ולהפוך את החיים של כולנו במדינה לטובים יותר. אם גם אתם רוצים לקחת חלק בעשייה של הארגון, אז ניתן לתרום או להצטרף אליו או להביע תמיכה בדרכים שונות במרחב האינטרנטי.

ניתן לראות את ההשפעה של הקרן החדשה בלא מעט מישורים בחיינו, וכך למשל היא מעודדת מציאת פתרון לסכסוך שלנו עם הפלסטינים, וזאת לצד בעיות אחרות שאפשר למצוא בחברה הישראלית. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם להתייחס אליו כאשר אתם מחליטים לפעול בעניין הזה על מנת לפעול ולעשות משהו חיובי בחברה.

גם אתם יכולים לתרום לחברה

אם אתם רוצים לראות את השינוי במדינה שלנו מגיע מהר יותר ולעשות כל מה שאתם יכולים בכדי לעזור בתחומים שונים, אז תוכלו ליצור קשר עם הקרן החדשה ולשמוע על הדרכים השונות שבהן תוכלו להציע את העזרה שלכם. אנו בטוחים שאם יש לכם מספיק נכונות לפעול, אין סיבה שלא תוכלו לתרום רבות.

נמליץ לכם בחום לשים לב שאתם עושים כל מה שאתם יכולים על מנת לשים דגש על איכות החיים שלכם ושל האזרחים בישראל, שכן אם אתם שואפים להביא לשיפור בדרך שבה כולנו חיים בישראל, אז אין ספק שתמיכה בארגון מהסוג הזה עשויה לעזור במידה רבה להוביל את השינוי הזה מהר יותר.

הקרן החדשה – משפרים את המצב בישראל

אתם צריכים לשאול את עצמכם האם אתם רוצים להיות אזרחים פרודוקטיביים שתורמים לשינוי שכולנו רוצים לראות בישראל או שמא אתם רוצים ללכת בכיוון אחר. בהתאם לכך תוכלו להבין בצורה טובה יותר איך יהיה כדאי לכם להתנהל על מנת להשיג את השינוי המיוחל מבחינתכם.

אל תהססו לקחת את הזמן שלכם על מנת להבין טוב יותר המצבים השונים שקיימים בישראל, שכן זה ללא ספק משהו שיוכל לקרות בקלות אם רק תבינו איך אתם צריכים להתנהל מבחינתכם. ברשת ניתן למצוא מידע רב על כל אשר מתרחש בארגון הזה והדרך שבו הוא פועל על מנת להביא לשינוי מהותי.

Author

Admin