shadow

למה מומלץ ללבוש מעיל לאופנוע ?

תמיד בדמיון רואים רוכבי אופנוע רוכבים בכבישים ארוכים, אוויר בשיער, אין לחץ, סאונד האופנוע מנעים את הרכיבה אז במציאות זה לא תמיד ככה  (אולי ב easy rider כן). רכיבה זה דבר שיש לקחת ברצינות הראויה. רכיבה על דו גלגלי מעניקה לרוכב חווית רכיבה חופשית וניידות שאין להשיג במדינת ישראל והכבישים העמוסים והפקוקים שלנו. אך חשוב לזכור שעל מנת ליהנות מכל החופש הזה מיגון הוא חלק בלתי נפרד מציוד שרוכב חייב. מעיל לאופנוע ממוגן הוא הדבר החשוב ביותר אחרי קסדה. בזמן הרכיבה הרוכב חשוף על הכביש ולכן המעיל מגן היטב על פלג הגוף העליון האמצעות מיגונים סופגי אנרגיה במרפקים, גב, וכתפיים. ככה שבעת נפילה קודם כל המעיל סופג את כל השפשופים הלא נעימים מהאספלט וכמובן גם סופג את אנרגיית הפגיעה ובהרבה מקרים מונע פציעות קשות יותר הכוללות שברים. בנוסף המעיל מגן על הרוכב גם מפני משתנים נוספים כמו: רוח חזקה, אבק, חלקיקים מעופפים קטנים מכביש ומרכבים, אבנים קטנות וכו’. כל דבר קטן שעף על הפלג גוף עליון של הרוכב בזמן רכיבה מוכפל בעוצמה שלו ובמכה שלו על העור וזה לא נעים. מי שחווה כזו מכה מבין היטב למה הוא לא ירכב יותר בלי מעיל. מעיל מעניק לרוכב אטימות ויציבות בעת הרכיבה, בעת רכיבה מהירה הרוכב יכול להיות שקט שפלג גוף עליון שלו עטוף ומוגן, הרכיבה מהנה יותר ובטיחותית יותר.

כאשר בוחרים מעיל לאופנוע כדאי לשים לב לפרטים הבאים :

בחנויות קיים היצע רחב, לא תמיד בוחרים את המעיל הנכון. הבחירה יכולה להיעשות על בסיס צבע, מראה, מותג וכדומה. אבל כמו בחירת קסדה חשוב לבחור מעיל שמתאים לקטגוריית הרכיבה שלכם. מעיל נכון נותן תחושה טובה ומגן בצורה יעילה על הרוכב. שימו לב שבוחרים את המעיל שעשוי מהחומרים שמתאימים לסוג הרכיבה, תנאי הרכיבה שלכם ותנאי מזג האוויר בו אתם מעוניינים לרכוב. יש הרבה מעילים בשוק, מעיל איכותי מחזיק זמן ולא מתבלה מהר.  

אופנוסנטר – מבחר מעילים לאופנועים

רשת אופנוסנטר מציעה לרוכבים מגוון רחב של מעילים לכל סוג רכיבה ולכל תנאי מזג האוויר. מעילי עור ספורטיביים לחורף או מאווררים לקיץ, מעילי עור ממוגנים, מעילים ל 4 עונות, מעיל קיץ 95% רשת הכי מאווררים שיש, מעילי טורינג בגזרה ארוכה, מעיל ספורט, מעילים עם גבנון ועוד. ברשת אופנוסנטר קיימים כבר מספר שנים מותגים בפיתוח וייצור שהותאם במיוחד למזג האוויר ודרישות הקהל בישראל ולכן הם זוכים לפופולריות עצומה בקרב הרוכבים תוכלו למצוא את המעילים תחת המותגים CAT2MOTO ו- RED. מותגים אלו נמכרים בכל החנויות המובחרות בארץ ואין ספק שתוכלו לזהות אותם בכבישי ישראל.

מעיל מתנפח לאופנוע

פיתוח חדשני נוסף למעילים שמעלה את רמת הבטיחות של רוכבי הדו גלגלי לרמה הגבוהה ביותר הוא פיתוח של מעיל מתנפח עם כריות אויר המעניק לרוכב הגנה בטיחותית גבוהה לאין שיעור ממעיל ממוגן רגיל. רוכב שנפל מאופנוע גם עם היה עם מעיל ממוגן שספג את אנרגיית המכה ומנע שבר או שפשופים כואבים מכיר את הזעזוע שהגוף חוטף מעוצמת הנפילה. טכנולוגיית הניפוח של המעיל יעילה ועמידה לאורך זמן, הפעולה של הניפוח קצרה ואורכת 0.29 שניות בלבד כך שהמעיל מנתפח עוד לפני הפגיעה בקרקע. הפעולה נעשית באופן פשוט ע”י בלון גז קטנטן כך שכל פלג הגוף העליון מוגן בעת נפילה. חזה, בטן, גב תחתון, גב עליון, צוואר וכתפיי מוגנים. רשת אופנוסנטר מציעה את מעיל ה CAT2MOTO המתנפח בעל מפרט טכני מדהים. צוות אופנוסנטר מחכה לכם, כל שאלה ובקשה אנחנו פה 0549793930  

Author

Admin