אחרי שנים שבהן חלמתם לקנות ג’יפ הצלחתם, בשעה טובה, להגשים את החלום? אם כך, ברור מדוע תרצו לקחת את כל המשפחה לנסיעות אתגריות מעניינות ברחבי הארץ ולכן כדאי שתדעו: על ביטוח ג’יפ לא מוותרים. מטבע הדברים, הג’יפ מאפשר לנו להגיע למקומות מורכבים יותר כמו נסיעות בשטח וכדומה, מה שמסביר מדוע הוא גם חשוף ליותר תאונות מסוגים שונים. לכן כדאי לדעת שיש ביטוח מיוחד לג’יפ, והאמת היא, שלא כדי לעלות על הכביש לפני שאתם עושים את הביטוח הכי מקיף ונרחב שאפשר. אומנם זה נכון שביטוח מיוחד לג’יפ לרוב לא יעלה מעט, אבל אחרי שהשקעתם וקניתם רכב יוקרתי כמו שתמיד רציתם, מה פתאום שתתפשרו על הביטו עצמו? 

מה כולל ביטוח ג’יפ?

ניתן לראות שברוב המקרים יש שלושה דברים ייחודיים שנכנסים לתוך פוליסה של ביטוח ג’יפ, כמו למשל: 

  • ביטוח שמתייחס לתנאי מזג האוויר הכולל הצפות, סופות וגשמים, החלקה על קרח וכדומה. 
  • ביטוח שמתייחס לתאונות שטח הכולל התהפכות, חילוץ מהשטח ועוד. 
  • ביטוח שמתייחס למקרי גניבה, שכן ג’יפ הוא רכב יוקרתי שמושך את עיניהם של הגנבים. 

אומנם זה נכון שאף אחד לא רוצה להתחיל לחשוב על המצבים הפחות נעימים שעלולות לקרות לג’יפ החדש שהוא קונה, אך זו המציאות וכבר היו דברים מעולם. לכן ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם, בעלי הג’יפ החדש, היא פשוט לעשות את הביטוח כי מקיף שאפשר, ויפה שעה אחת קודם. 

איך לבחור חברת ביטוח מתאימה 

אומנם היום הרבה חברות ביטוח מזמינות אתכם לעשות אצלן ביטוח ג’יפ אך עם זאת, לא בטוח שתרצו להיות לקוחות של כל חברה כזאת. לכן, בבואכם לחשוב על חברה מובילה שאצלה תרצו לעשות ביטוח עבור הג’יפ החדש, כדאי יהיה לבדוק דבר או שניים מראש. רצוי לבדוק את המחירים ולראות איפה מחכה לכם הדיל הכי טוב שיש, אך כדאי גם לברר האם זו חברה שנותנת מענה מהיר לכל לקוח שזקוק לשירותיה. האם החברה זמינה עבורכם תמיד? והאם היא מציעה שירות אדיב? שווה לברר את הנתונים האלה כי אם אתם כבר עושים ביטוח יוקרתי לג’יפ החדש, מה פתאום שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר? 

Author

Admin